• 21.10.2013

    Компанія ЛД-ЛІЗИНГ пропонує привабливі умови на придбання легкових автомобілів у лізинг.

    детальніше
Компанія «ЛД-ЛІЗИНГ» успішно працює на фінансовому ринку з 2005 року і зарекомендувала себе як надійний та високопрофесійний фінансовий партнер.

За час роботи клієнтами нашої компанії стали підприємства та суб'єкти господарювання будівельної, промислової, торгівельної галузей та сільського господарства, такі як «Фомальгаут-Полімін», группа компаній «Фоззі», компанії групи «Основа-Солсіф», «Київміськбуд-1 ім. М.П.Загородного», «Торговий дім «Україна» та інші. Найвищою оцінкою роботи компанії є довіра наших клієнтів та їх повторні звернення до нас за послугами лізингу.

Бездоганна ділова репутація в фінансових колах України дозволяє нам плідно співпрацювати з провідними банківськими установами та надійними страховими компаніями. Серед наших партнерів є ПАТ «Мегабанк», АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ», ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «Універсал Банк», ПАТ «Банк КІПРУ», ПАТ «ВіЕйБі Банк», ПАТ «ФІНЕКСБАНК».

Наша компанія завжди з розумінням ставиться до своїх клієнтів та сприяє їх розвитку їх бізнесу. Ми прагнемо створити найбільш вигідні умови для оновлення, нарощування виробничих потужностей і підвищення ефективності діяльності наших клієнтів.