Лізинговий портфель

14.08.2012

 

 

Компанія ЛД-ЛІЗИНГ за результатами діяльності у 1-му півріччі 2012 року подвоїла свій лізинговий портфель і, станом на 1 липня 2012 року, він перевищив 23 млн. грн.

Такий динаміці нарощування активів сприяло зростання кількості укладених договорів фінансового лізингу, збільшення середньої суми лізингових договорів, а також, залучення нових клієнтів, внаслідок активності прямих продажів компанії.

Лізингові продукти, пропоновані компанією ЛД-ЛІЗИНГ, мають конкурентні переваги і відмінності від подібних пропозицій на ринку, а саме:
• Низький розмір початкового платежу - від 20% вартості предмета лізингу;
• Доступне фінансування в національній валюті;
• Термін лізингу - до 48 місяців;
• Відсутність " прихованих " витрат і комісій;
• Гнучкі графіки платежів , що враховують особливості бізнесу клієнта;
• Лізингоотримувач отримує безкоштовну розстрочку зі сплати страхових платежів;
• Короткий термін розгляду заявки та передачі майна в лізинг;
• Спільні програми з провідними постачальниками техніки.

«Динамічному зростанню нашого лізингового портфеля сприяв запуск компанією нових лізингових продуктів, таких як «автолізинг» і «лізинг комерційної техніки», а також реалізація великих довгострокових проектів з лізингу торгового устаткування. Компанія активно залучає фінансування для реалізації лізингових проектів і має декілька відкритих кредитних ліній у банках. За довгі роки роботи нами встановлені міцні партнерські відносини з провідними дилерами та виробниками автотранспорту, вантажної техніки, торгового і промислового устаткування, сільгосптехніки, розроблені і запущені спільні програми з продажу техніки в лізинг», - підсумував заступник директора компанії ЛД- ЛІЗИНГ Бельський Руслан.

Для довідки:
 
Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу транспорту, спецтехніки, устаткування юридичним особам. Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua

 

 

 

повернутися до списку новин