Співробітництво з дилером SUBARU в Запоріжжі.

22.10.2012

                                        1

                                        2

 

На початку жовтня був підписаний договір про співпрацю з компанією Меркурій Моторс - офіційним дилером автомобілів Субару в Запоріжжі.
«Автомобілі Субару завжди славилися своєю якістю, дизайном і, звичайно ж, багаторічною і гучною історією. І навіть в Україні, незважаючи на конкуренцію, цей бренд користується популярністю. До того ж два автомобілі, які випускаються фірмою «Subaru Fuji Heavy Industries Ltd.», на початку осені були нагороджені за кращий дизайн. Це Subaru Impreza та Subaru XV. Ми впевнені, що дана співпраця допоможе збільшити обсяги продажів автомобілів і дасть більше можливостей щодо залучення клієнтів», - заявив заступник директора компанії ЛД-ЛІЗИНГ Бельський Руслан Анатолійович.
 
Для довідки:
 
Компанія Меркурій Моторс - офіційний дилер Субару в Україні, яка виконує широкий спектр послуг: продаж Subaru в Запоріжжі а також передпродажна підготовка; продаж автомобілів у кредит; гарантійне, післягарантійне обслуговування; технічне обслуговування та ремонт автомобілів; продаж аксесуарів і оригінальних запчастин. У автоцентрі Меркурій Моторс Запоріжжя представлений весь модельний ряд Subaru.
 
Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу транспорту, спецтехніки, устаткування юридичним особам. Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua

 

повернутися до списку новин