Компанія ЛД-ЛІЗИНГ профінансувала обладнання для компанії ФОЗЗІ-ФУД

01.04.2013

 

 

Компанія ЛД-ЛІЗИНГ уклала черговий договір з групою компаній ФОЗЗІ-ФУД на постачання торгового обладнання загальною вартістю понад 3,2 мільйона гривень.
«Завдяки даному договору компанія ФОЗЗІ-ФУД відкрила новий магазин «СІЛЬПО» в Харкові в торговому центрі «УКРАЇНА» без істотних трудовитрат. Це вже п'ятий договір з компанією ФОЗЗІ-ФУД, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Наша компанія, одна з небагатьох, займається лізингом обладнання за індивідуальними і оптимальними умовами для наших клієнтів», - заявив заступник директора компанії ЛД-ЛІЗИНГ Руслан Бельський.

 Для довідки:

   Компанія ФОЗЗІ-ФУД входить до групи компаній ФОЗЗІ-ГРУП, яка є однією з найбільших торгово-промислових груп України. На даний момент компанії ФОЗЗІ-ФУД належить 240 магазинів «СІЛЬПО» в 59 містах України.

Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу транспорту, спецтехніки, устаткування юридичним особам. Розмір лізингового портфеля ЛД-ЛІЗИНГ на 31.05.2012р - 28 669,3 тис. грн. Приріст портфеля з початку 2013р склав 7 542,4 млн. грн. (35,7%) Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua 

 

 

 

повернутися до списку новин