XXIV міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2012»

14.09.2012

    1

 

На початку вересня в Києві пройшла XXIV міжнародна агропромислова виставка «АГРО- 2012». У ній брали участь провідні постачальники та компанії виробники сільгосптехніки. На виставці були представлені популярні зразки сільгосптехніки, інноваційні рішення у виробництві, зберіганні, переробці та транспортуванні агрокультур. Компанія ЛД-ЛІЗИНГ брала участь спільно з компаніями-партнерами, такими як:
- Холдинг «Агро-Союз», що поєднує групу підприємств, які працюють на території України, Росії та Казахстану. Компанія Агро-Союз займається впровадженням передових технологій у сільському господарстві, поставками сільськогосподарської техніки (у тому числі і власного виробництва) і вантажних автомобілів, реалізують запчастини і забезпечують сервісне обслуговування.
- ТОВ «Укравтозапчастина» - компанія, на сьогоднішній день, займає лідируючі позиції на ринках тракторів, с/г техніки та спецтехніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин і дисків.
- «Агроресурс» - провідна компанія, яка динамічно розвивається і стабільно займає протягом п'ятнадцяти років лідируючі позиції на ринку України з реалізації сільськогосподарської техніки, як імпортного, так і вітчизняного виробництва.
«Це найбільша подія агропромислового сектора, яка залучає провідні агрогосподарства України і дилерів сільськогосподарської техніки. Участь у виставці спільно з нашими партнерами дозволило зустрітися з клієнтами безпосередньо на виставкових майданчиках постачальників, обговорити індивідуальні умови лізингу, узгодити схеми взаємодії . Вважаємо, що така форма партнерства є найбільш продуктивною, оскільки дозволяє нам на пряму контактувати з потенційними клієнтами», - прокоментував заступник директора ЛД-ЛІЗИНГ Руслан Бельський.
 
Для довідки:
 
Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу автотранспорту, сільгосптехніки, спецтехніки та обладнання юридичним особам. Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua

 

повернутися до списку новин