Компанія ЛД-ЛІЗИНГ спільно з компанією Sampo Ukraine взяла участь у виставці "АГРО-2013"

27.05.2013

1

 2 

 3   

 

На виставці були представлені комбайни фінського виробництва Sampo Rosenlew. Багатьох відвідувачів виставки зацікавив представлений комбайн Sampo SR 2010, невеликий селекційний комбайн з величезними можливостями. І це не дивно, адже комбайн надійний і ефективний, має швидку і легку систему очищення, гідростатистичну трансмісію і безступінчату коробку передач. І головний плюс - це, звичайно ж, робота без втрат.
"Сільське господарство в Україні завжди було прибутковим, тому забезпечити фінської технікою фермерські господарства буде раціонально і вигідно. Ми готові профінансувати сільськогосподарські підприємства будь-якою технікою, починаючи від навісного обладнання до важкої колісної техніки та комбайнів", - заявив заступник директора компанії ЛД-ЛІЗИНГ Бельський Руслан Анатолійович.
 
Для довідки:
 
Завод Sampo Rosenlew розпочав свою діяльність у 1853 році. З початку ХХ століття завод виробляє с/г обладнання, а з 1957 року в серію пішли перші зернозбиральні комбайни. Принципи заводу гідні поваги. Одним з них є те, що комбайни робляться не "на склад", а індивідуально для кожного замовника. Індивідуальність комбайна створюється самим покупцем, а допомагає йому дилер.
 
Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу транспорту, спецтехніки, сільгосптехніки і устаткування юридичним особам. Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua

4 

5 

6 

7 

 

повернутися до списку новин