Компанія ЛД-ЛІЗИНГ залучила кошти для швидкого фінансування легкового транспорту

15.10.2013

Компанія ЛД-ЛІЗИНГ залучила кошти для швидкого фінансування легкового транспорту

 

Київська філія ПАТ «МЕГАБАНК» надала компанії ЛД-ЛІЗИНГ черговий транш кредитних коштів для фінансування легкових автомобілів. 
Стратегічні плани компанії ЛД-ЛІЗИНГ націлені на забезпечення зростаючого попиту на лізинг автомобілів для малого та середнього бізнесу. Нашим пріоритетним завданням є збереження статусу надійного фінансового партнера. Надана кредитна лінія дозволить в найкоротші терміни проводити лізингові операції. Партнерство з Київською філією ПАТ «МЕГАБАНК» є важливим етапом у вибудовуванні довготривалих партнерських стосунків з представниками малого та середнього бізнесу. Водночас, компанія ЛД-ЛІЗИНГ пропонує два продукти, а саме «СТАНДАРТ» та «СТАНДАРТ +», які дозволять клієнтам отримати автомобіль у лізинг за 3 дні.
 
Для довідки:
 
ПАТ "МЕГАБАНК" діє на ринку банківських послуг з 1990 року. "МЕГАБАНК" - універсальний фінансовий інститут з європейським вектором розвитку, орієнтований на довготривале і взаємовигідне партнерство. Акціонерами Банку є відомі міжнародні фінансові інститути, таки як Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (EBRD); Німецький банк розвитку KfW; Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC). Мережа відділень банку охоплює всю територію України, завдяки чому забезпечується зручність і доступність обслуговування.
 
Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу транспорту, спецтехніки, устаткування юридичним особам. Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua
 

 

повернутися до списку новин