Компанія «ЛД-ЛІЗИНГ» уклала договір співпраці з офіційним дилером російських автомобілей «РосАвто»

03.08.2012

 12

 

 

Лізингова компанія ЛД-ЛІЗИНГ уклала договір співпраці з компанією РосАвто. Дана угода дає представникам малого та середнього бізнесу в Україні реальну можливість придбання в лізинг легкових та комерційних автомобілів російського автопрому.
«Компанія РосАвто є відомою і успішною компанією, та одним з лідерів в Україні на ринку легкових і комерційних автомобілів російського виробника. Компанія використовує сучасні підходи до ведення бізнесу, що дозволить нам надавати послуги фінансового лізингу та оперативно оформляти операції», - заявив заступник директора Бельський Руслан Анатолійович.
На українському автомобільному ринку компанія РосАвто працює з 2000 року, і за цей період зарекомендувала себе як надійний і серйозний бізнес-партнер. РосАвто є офіційним дилером в Україні таких автовиробників, як «ГАЗ», «ВАЗ», «FIAT», «ALFAROMEO», «Lancia». Компанія має розвинену дилерську мережу салонів і СТО, забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів, бере активну участь в автошоу і автовиставках.
 
Для довідки:
 
  Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу автотранспорту, сільгосптехніки, спецтехніки, устаткування юридичним особам. Детальна інформація на сайті www.ld-leasing.ua 

 

повернутися до списку новин