Лізинг торгівельного обладнання

20.12.2011

      

                                                                      FOZZY GROUP 

 

 

Компанія ЛД-ЛІЗИНГ придбала і передала в оренду торгове обладнання для оснащення п'яти супермаркетів, що належать компанії ФОЗЗІ-ФУД.
В умовах нестабільної ситуації на фінансовому ринку України, ЛД-ЛІЗИНГ зуміла запропонувати і забезпечити клієнту доступні та прозорі умови фінансування в гривні. У рамках даного проекту ЛД-ЛІЗИНГ залучила як постачальників вітчизняні компанії, що спеціалізуються на комплексному оснащенні супермаркетів різними видами торгового обладнання.
Цікаво, що всупереч світовій практиці, операції лізингу торгового обладнання в Україні не поширені та мають разовий характер.
«Пропозиція від компанії ЛД-ЛІЗИНГ дає можливість рітейлерам комплектувати торговельні площі сучасним торговим обладнанням, не відволікаючи значні оборотні кошти, стимулює розширення їхніх торговельних мереж», - зазначає заступник директора компанії ЛД-ЛІЗИНГ Руслан Бельський.
 
Для довідки:
 
Компанія ЛД-ЛІЗИНГ працює на фінансовому ринку України з 2005 року. ЛД-ЛІЗИНГ спеціалізується на наданні послуг лізингу транспорту, спецтехніки, устаткування юридичним особам. 

 

               
                

 

повернутися до списку новин